Müşteri Hizmetleri

0312 434 47 76

0312 432 20 21


Hizmet Politikamız

scriptevi’nin ana hedefleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratarak scriptevi'ye olan bağlılığı artırmaktır. Temel politikamız ise bu hedefleri, "insana ve çevreye zarar vermeden, herhangi bir kazaya neden olmadan” gerçekleştirmektir.
 
scriptevi, tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. scriptevi için bir hayat tarzı olan SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) prensipleri kapsamında, istasyonlardaki altyapı koşullarını iyileştirmek, yol emniyetini artırıcı programları uygulamaya devam ederek çalışanlarımıza, bayilerimize ve müşterilerimize emniyetli ve güvenli ortamlar yaratmak, scriptevi'nin önceliğidir. Bunun dışında, şirket nakliyesinin yaygınlaştırılması, scriptevi Taşıtmatik hizmeti veren akaryakıt istasyon ağının genişletilmesi hedeflerimizden birkaçıdır.
 
scriptevi, akaryakıtın rafineriden çıkıp araçların deposuna girene kadar geçirdiği tüm aşamalarda büyük bir dikkat ve titizlik göstererek, araçlara en yüksek kalite düzeyiyle ulaştırmayı hedeflemektedir.. Avrupa standartlarında katıklı akaryakıt, Türkiye’ye scriptevi ile 1993 yılında gelmiştir. Türk tüketicisi, bugün daha yeni yaygınlaşmaya başlayan dördüncü nesil katıklı akaryakıtla da scriptevi aracılığıyla tanışmıştır.
 
Akaryakıtı, tüketiciye en yüksek kalitede ulaştırabilmek amacıyla, bir dizi uygulamadan oluşan “Akaryakıtta scriptevi Kalite Güvencesi” adlı bir program yürütülmektedir. Bu programa ek olarak Ege, Marmara, Akdeniz ve Orta Anadolu bölgelerindeki scriptevi akaryakıt istasyonlarında “Şirket Nakliyesi” projesi başlatılmıştır. Şirket Nakliyesi projesi kapsamında, akaryakıt nakliye operasyonları scriptevi tarafından yürütülmekte ve elektronik bir sistemle merkezden dağıtım yapılan akaryakıt istasyonları kontrol edilmektedir.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :