Müşteri Hizmetleri

0312 434 47 76

0312 432 20 21


Hizmet Sözleşmesi

Bu, siz ve scriptevi Corporation (veya nerede yaşadığınıza bağlı olarak bağlı şirketlerinden biri) arasında yapılan ve bölüm 1.1'de tanımlanan yazılım ve hizmetlerin kullanımına dair haklarınızı belirten bir sözleşmedir. Size kolaylık sağlamak için söz konusu sözleşmenin bazı şartlarını soru cevap biçiminde sunmaktayız. Tüm şartlar önem teşkil ettiğinden ve birlikte yasal bir sözleşme oluşturduğundan, sözleşmenin tamamını incelemelisiniz. Tarafınızdan kabul edilmesinin ardından sizin için geçerli olmaya başlayacaktır.

1. Sözleşme kapsamı, kabul ve değişiklikler

1.1. Hizmetleri kullanırken hangi şartlara uymam gerekir? Amacımız daha güvenli ve güvenilir bir ortam oluşturmak olduğundan, kullanıcıların hizmetleri kullanırken bu atıf ("sözleşme") ile bu sözleşmeye eklenen scriptevi İstenmeyen Postayla Mücadele İlkesi'ne uymasını şart koşarız.

12. Bu sözleşmeyi nasıl kabul ederim? Hizmetleri kullanarak veya onlara erişerek ya da kullanıcı arabirimlerinde seçeneğin mevcut olduğu durumlarda bu şartları kabul ederek tarafınızdan herhangi bir değişiklik yapılmaksızın bu sözleşmeye uymayı kabul edersiniz. Kabul etmezseniz, hizmetleri kullanamazsınız.

1.3. Şartları kabul ettikten sonra scriptevi bu şartlar üzerinde değişiklik yapabilir mi? Evet. scriptevi zaman zaman bu şartlar üzerinde değişiklik veya ekleme gerçekleştirebilir. Değişiklik yaptığımız takdirde, sizi kullanıcı arabirimi, e-posta bildirimi veya diğer makul araçlar yoluyla haberdar ederiz. Değişikliğin yürürlüğe girdiği tarihten sonra hizmetleri kullanımınız değiştirilen şartlarla ilişkili onayınıza bağlıdır. Değişiklikleri kabul etmezseniz, hizmet kullanımını durdurmanız ve 9.10 bölümündeki yönergeleri izleyerek ödemeli hizmetleri iptal etmeniz gerekir. Aksi takdirde, yeni şartlar sizin için geçerli olacaktır.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :